EKOTUR II szkoły na start

Nabór do II konkursu edukacyjno-charytatywnego EKOTUR pod patronatem TVP 3 SA ruszył pełną parą. W dziale dla szkół znajdą Państwo formularze konkursowe umożliwiające zgłoszenie placówki oświatowej do projektu. Tegoroczna edycja wprowadza kilka nowości.

1. Idea „dzieci-dzieciom” znalazła swoje urzeczywistnienie w założeniach II edycji. Istnieje możliwość wyboru celu, na który mają być przeznaczone środki pozyskane ze sprzedaży zgromadzonych przez szkoły odpadów/surowców, w tym celu mieszanego umożliwiającego uposażenia zarówno szkoły jak i wybranej przez szkołę fundacji.

2. Do II edycji dołączyły fundacje charytatywne, które każdego dnia wkładają wiele serca w ratowanie chorych dzieci i pomoc potrzebującym. Jesteśmy z Wami! Lista fundacji stanowi Załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu

3. Do II edycji dołączyły także firmy polskie i zagraniczne, oraz instytucje medialne, które zadeklarowały wesprzeć nasze starania w różny sposób. Już dzisiaj dziękujemy Wam za zaufanie! Z przyjemnością będziemy Was promować wśród najmłodszego pokolenia Polaków, gdyż sprawy ich przyszłości nie są Wam obojętne.

4. Szkolenia z zakresu recyklingu surowców wtórnych

W dalszym ciągu projekt traktujemy jako dobrą okazję do połączenia zabawy i szczytnych celów jednoczących ludzi odpowiedzialnych społecznie. W sprawie ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym koordynatorem projektu przesympatyczną Wiolettą Berlak kontakt tel. 607 678 470 w godz. 7:00-15:00 lub 43/675 55 90, fax 043/675 55 98, email: biuro@wywoz24.pl.

Spotykamy się z uznaniem dla naszej inicjatywy i cieszymy się, że chcecie Państwo ją wspólnie z nami współtworzyć. Dziękujemy!

happy-school-children

Tagi: Brak tagów